KOLAY VE BASİT

Profilimize bir göz atın

Güncel paylaşım ve içeriklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için instagram profilimizi ziyaret edin.

Beauty Center by Gülşah Tanrıverdi

branşında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kadrosu ile en gelişmiş teknolojik cihazlarla işlem yapmayı benimsemiş bir kuruluştur.
Sağlıklı güzelleşmek için steril, hijyenik güvenilir, bir ortamda hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığını her şey den daha çok önemsediğimiz için tüm işlemler hijyenik ortamlarda,steril cihazlar ve en kaliteli profesyonel bakım ürünleri kullanılarak uzmanlar tarafından yapılmaktadır.
Uygun fiyat ve bütçeye zarar vermeyen kampanyalarımız sayesinde istediğiniz sonucu  elde edeceğiniz keyifli  vakit geçirerek güzelleşeceğiniz bir merkez olmayı başardık.

Misyonumuz

İnsan yaşamının her evresinde bedeni ve görünümüne ilişkin pozitif duygularını yükselten, koruyan ve yaşama dair artı değerler katan tıbbi müdahaleler, uygulamalar ve tedavileri, ilkelerine sadık başarılı profesyoneller ile topluma sunan özel sağlık klinikleri kurmak, geliştirmek ve alanında öncü kuruluşlar arasında olmak.

amaç

Hakkımızda

Ankara – Çankaya’da açılan merkezimiz ” güzelliğini keşfet  ” felsefesi ile yola çıkarak; Alanında profesyonel cihaz ve ürünleri ile güzelliğinize fark yaratıyoruz. Sonuç odaklı çalışma prensibi ile danışanlarımıza hizmet vermeye  devam etmekteyiz. Butik yapımızda siz değerli misafirlerimize özenli ve birebir hizmet vermekteyiz. Merkezimizde insan sağlığını  riske atacak uygulamalardan kaçınmayı işletmemize ve çalışanlarımıza prensip haline getirdik. Memnuniyet bizim gizli anahtarımızdır, güler yüzlü işinde profesyonel ekimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

 

MUTLU MÜŞTERİLER

Her zaman mutlu müşteriler

Üstün hizmet

İşinin uzmanı, üstün hizmet ile daimi memnuniyet.

Profosyonellik

Uzman ekibimiz.